KNVvN regio’s

De Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Natuurtoezicht (KNVvN) is een landelijke vereniging bestaande uit 9 regio’s met telkens een regiocommissaris.

Noord-Nederland

Noord-Nederland

Gerrit Stuiver
noord-nederland@knvvn.nl

Overijssel

Overijssel

Dennis Kutterik
overijssel@knvvn.nl

Gelderland en Flevoland

Gelderland en Flevoland

Coen de Meijer
gelderland-flevoland@knvvn.nl

Utrecht

Utrecht

Theo van der Horst
utrecht@knvvn.nl

Noord-Holland

Noord-Holland

vacant

Zuid-Holland

Zuid-Holland

Jaap Wansinck
zuid-holland@knvvn.nl

Noord-Brabant

Noord-Brabant

vacant

Limburg

Limburg

Louis Urlings
limburg@knvvn.nl

Zeeland

Zeeland

Rene Wink
zeeland@knvvn.nl