Home > Over ons > KNVvN regio’s

KNVvN regio’s

De Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Natuurtoezicht (KNVvN) is een landelijke vereniging bestaande uit acht regio’s met telkens een regiocommissaris.

  1. Brabant
    • vacant
  2. Limburg,
    • Louis Urlings
    • limburg@knvvn.nl
  3. Gelderland en Flevoland,
    • Coen de Meijer
    • gelderland-flevoland@knvvn.nl
  4. Noord-Holland:
    • vacant
  5. Noord-Nederland:
    • vacant
    • noord-nederland@knvvn.nl
  6. Utrecht,
    • Theo van der Horst
    • utrecht@knvvn.nl
  7. Overijssel,
    • Dennis Kutterik
    • overijssel@knvvn.nl
  8. Zeeland:
    • Rene Wink
    • zeeland@knvvn.nl
  9. Zuid-Holland:
    • Jaap Wansinck
    • zuid-holland@knvvn.nl