KNVvN regio’s

De Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Natuurtoezicht (KNVvN) is een landelijke vereniging bestaande uit acht regio’s met telkens een regiocommissaris.

  1. Brabant en Limburg,
    • Peter Wijnen,
    • brabant-limburg@knvvn.nl
  2. Gelderland en Flevoland,
    • Coen de Meijer,
    • gelderland-flevoland@knvvn.nl
  3. Noord-Holland:
    • Paul de Jong,
    • noord-holland@knvvn.nl
  4. Noord-Nederland:
    • vacant
  5. Utrecht,
    • Gerrit Spies,
    • utrecht@knvvn.nl
  6. Overijssel,
    • Chris Volkmann,
    • overijssel@knvvn.nl
  7. Zeeland:
    • Rene Wink
    • zeeland@knvvn.nl
  8. Zuid-Holland:
    • Jaap Wansinck,
    • zuid-holland@knvvn.nl